چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ | Wednesday, 22 May 2019
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۵ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر: ۱۵۶۰۹
روند هفتگی نرخ دلار آزاد در هفته گذشته حاکی از آن است که در آخرین روزهای کاری هفته دلار با رقم ۳ هزار و ۸۲۰ تومان به بیشترین رقم خود رسیده است.
دلار


به گزارش اکوتیتر :  روند هفتگی نرخ دلار در بازار آزاد نشان می‌دهد که نرخ در روز شنبه ۲۱ مردادماه سال جاری با رقم ۳ هزار و ۸۱۳ تومان کار خود را آغاز و در روز پنج شنبه ۲۶ مردادماه با رقم ۳ هزار و ۸۲۰ تومان به کار خود پایان داده است.

روند قیمتی دلار در هفته گذشته حاکی از آن است که نرخ دلار در آخرین روزهای کاری هفته با نرخ ۳ هزار و ۸۲۰ تومان به بیشترین رقم خود در هفته گذشته رسید و در روز یک شنبه با نرخ ۳ هزار و ۸۱۲ تومان کمترین رقم را در هفته گذشته تجربه کرده است.

نگاه کلی به نمودار هفتگی دلار حاکی از آن که دلار در ابتدا یک مسیر نزولی پیدا کرده است و پس از تا آخر هفته روال صعودی به خود گرفته است.لازم به ذکر است که روند قیمتی دلار از بیشترین نرخ تا کمترین نرخ، تفاوت قیمت ۸ تومانی داشته است.

گفتنی است میانگین نرخ دلار در هفته گذشته با درنظرگرفتن ۶ روز کاری رقم ۳ هزار و ۸۱۵ تومان بوده که نسبت به میانگین نرخ دلار در هفته قبل از آن، افزایش ۱ تومانی را نشان می‌دهد.

پیشنهاد سردبیر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرونده ویژه
۱ / ۵
تصاویر منتخب2
۱ / ۴
مجلات معتبر اقتصادی2
۱ / ۲
فیلم2
اخبار خودرو-صفحه خبر
مناقصه و مزایده2
استخدام2
عکس
فیلم