سه‌شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ | Tuesday, 23 July 2019
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۶ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
کد خبر: ۱۵۸۴۰
در معاملات امروز بازارهای جهانی، قیمت‌های نفت با نشانه‌هایی از کاهش تدریجی ذخایر انبارها به ویژه در آمریکا، افزایش یافت.
قیمت نفت اندکی افزایش یافت
به گزارش اکو تیتر: قیمت نفت پس از این که در روز گذشته ۲ درصد افت کرد، با نشانه‌هایی از تنگ‌تر شدن تدریجی شرایط بازار، دوباره بهبود یافت.

در معاملات امروز بازارهای جهانی، قیمت‌های نفت با نشانه‌هایی از کاهش تدریجی ذخایر انبارها به ویژه در آمریکا، افزایش یافت.

قیمت نفت برنت، که شاخص جهانی نفت است با ۲۵ سنت یا ۰.۵ درصد افزایش نسبت به قیمت بسته شده قبلی، در ساعت ۰۶:۰۷ به وقت جهانی، به ۵۱.۹۱ دلار برای هر بشکه رسید.
نفت نیمه سنگین تگزاس غرب آمریکا هم با ۲۳ سنت یا ۰.۵ درصد افزایش به بشکه‌ای ۴۷.۶۰ دلار رسید.

فاوا رزاق‌زاده،تحلیلگر بازار در فورکس دات کام، می‌گوید: در هفته‌های اخیر سهام نفتی آمریکا به طور مداوم در حال سقوط هستند. اگر گرایش به کاهش در ذخایر انبارهای نفتی حفظ شود، آنگاه به ویژه به علت محدودیت مداوم تولید توسط اوپک و روسیه می‌توان گفت قیمت‌های نفتی در مسیر صعودی قرار خواهند گرفت.

ذخایر انبارهای نفت تجاری آمریکا از مقادیر حداکثری خود در ماه مارچ بیش از ۱۳ درصد افت کرده‌اند و به ۴۶۶.۵ میلیون بشکه رسیده‌اند.

اعلام  هفتگی داده‌های ذخایر انبارهای  نفت آمریکا در اواخر امروز  صورت خواهد گرفت و این شانس را به بازار خواهد داد که بررسی کنند آیا این کاهش ذخایر ادامه دارد یا خیر؟
منبع: مهر
پیشنهاد سردبیر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصاویر منتخب2
۱ / ۴
فیلم2
۱ / ۶
اخبار خودرو-صفحه خبر
عکس
فیلم