شنبه ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ | Saturday, 23 March 2019
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۰ - ۱۲ آبان ۱۳۹۷
کد خبر: ۱۹۴۸۳
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طی پیامکی به دارندگان طرح ترافیک سالیانه تاکید کرد که تا ۲۰ آبان فرصت دارند تا حساب شهروندی خود را شارژ کنند و این در حالی است که حساب‌ها از سوی دارندگان طرح ترافیک شارژ بوده است.
به گزارش اکوتیتر : طی روزهای گذشته پیامکی از طرف معاونت حمل و نقل شهرداری تهران به دارندگان طرح ترافیک سالیانه ارسال شده است.

در متن این پیامک آمده است:

مالک محترم خودرو، به منظور تداوم بهره‌مندی از مجوز سالیانه طرح ترافیک تا 20 آبان ماه 1397 فرصت دارید بدهی عوارض تردد خویش را از طریق شارژ حساب شهروندی پرداخت نمایید. در غیر این صورت مجوز سالیانه شما ابطال خواهد گردید.

به گزارش تسنیم، در حالی این پیامک برای دارندگان طرح ترافیک سالیانه آمده است که پیگیری‌های خبرگزاری تسنیم، حاکی از آن است که حساب این افراد نه تنها خالی نیست بلکه در برخی از حساب‌ها مبلغ 60 تا 50 هزار تومان شارژ بوده و علت ارسال این پیامک مشخص نیست.

در همین رابطه خبرنگار تسنیم تلاش کرد تا در این خصوص گفت‌وگویی با مسئولان حمل و نقل و ترافیک داشته باشد که علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته هیچ‌کدام از آنها حاضر نبودند در این خصوص پاسخی را بدهند.
پیشنهاد سردبیر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرونده ویژه
۱ / ۵
تصاویر منتخب2
۱ / ۴
مجلات معتبر اقتصادی2
۱ / ۲
فیلم2
اخبار خودرو-صفحه خبر
مناقصه و مزایده2
استخدام2
عکس
فیلم