شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ | Saturday, 20 April 2019
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۶ - ۱۳ آبان ۱۳۹۷
کد خبر: ۱۹۵۰۴
سرمربی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز گفت: تیم پرسپولیس در نیمه اول بازی هجومی بود ولی ما در نیمه دوم دفاع این تیم را باز کردیم.
به گزارش اکوتیتر : گو ایوا بعد از پیروزی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز مقابل پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: در بین دو نیمه به بازیکنانم تاکید کردم که در نیمه اول مثل همیشه و عادی بازی نمی کنند. پرسپولیس تیم بسیار هجومی بود در حالی که ما یک مقدار خنثی بودیم.

سرمربی کاشیما ادامه داد: در نیمه اول بسیار دفاعی بودیم و به پرسپولیس اجازه دادیم که به ما حمله کند. در نیمه دوم این شرایط را تغییر دادیم. ما فشار بیشتری آوردیم و با استفاده از کناره ها، دفاع آنها را باز کردیم. این اجازه داد که از میانه میدان هم موقعیت سازی کنیم و گل بزنیم.

اویوا با بیان اینکه نمایش تیمش در نیمه دوم ایده آل بوده است، گفت: با این حال فقط یک نیمه از بازی تمام شده است. ما باید روی دیدار برگشت و مسابقات لیگ ژاپن تمرکز کنیم. برد ما خوب بود ولی باید برای بازی برگشت تمرکز کنیم.

تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا در ژاپن با دو گل مغلوب کاشیما شد. دیدار برگشت روز شنبه هفته آینده برگزار می شود.
پیشنهاد سردبیر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرونده ویژه
۱ / ۵
تصاویر منتخب2
۱ / ۴
مجلات معتبر اقتصادی2
۱ / ۲
فیلم2
اخبار خودرو-صفحه خبر
مناقصه و مزایده2
استخدام2
عکس
فیلم