يکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ | Sunday, 18 November 2018
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۲ - ۱۳ آبان ۱۳۹۷
کد خبر: ۱۹۵۲۱
تیم فوتبال استقلال تهران در حال حاضر در رده هفتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد اما می‌تواند در یک صورت با صعودی ۳ پله‌ای جای پرسپولیس را بگیرد.
به گزارش اکوتیتر : تیم فوتبال استقلال تهران با پشت سر گذاشتن ۱۰ بازی و کسب ۱۴ امتیاز بعد از تیم‌های پدیده، سپاهان، تراکتورسازی، پرسپولیس، پیکان و سایپا در رده هفتم جدول رده بندی قرار دارد. اما آبی پوشان این فرصت را دارند تا در صورت پیروزی مقابل ماشین سازی جایگاه خود را در جدول بهبود بخشند.

شاگردان شفر از ۱۰ بازی گذشته شان با ۳ پیروزی، ۵ مساوی، ۲ شکست، ۹ گل زده، ۶ گل خورده و تفاضل گل ۳ در این جایگاه حضور دارند. آنها در صورت پیروزی و با احتساب ۳ امتیاز مربوط به آن جمع امتیازات شان را به عدد ۱۷ رسانده و به طور طبیعی با دو پله صعود از تیم های سایپا و پیکان عبور خواهند کرد و با پرسپولیس هم امتیاز می‌شوند. 

تیم فوتبال پرسپولیس در حال حاضر با ۱۷ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۶، جایگاه چهارم مسابقات را در اختیار دارد و در صورتی که آبی پوشان با تفاضل ۳ گل موفق به شکست میزبان خود شوند می‌توانند به لطف تفاضل گل بهتر موقتا یک رده بالاتر از پرسپولیس قرار گیرند.

هرچند در صورت وقوع این اتفاق آبی پوشان با دو بازی بیشتر بالاتر از پرسپولیس قرار می‌گیرند، اما بعد از بیشتر از دو سال برای اولین بار استقلال می‌تواند در جدول رده بندی بالاتر از پرسپولیس قرار گیرد. 

آخرین باری که آبی پوشان در جدول رده بندی بالاتر از پرسپولیس بودند، هفته بیست و هشتم فصل ۹۵-۹۴ بود که چیزی در حدود ۲ سال و نیم از آن می‌گذرد. 

پیشنهاد سردبیر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرونده ویژه
۱ / ۵
تصاویر منتخب2
۱ / ۴
مجلات معتبر اقتصادی2
۱ / ۲
فیلم2
اخبار خودرو-صفحه خبر
مناقصه و مزایده2
استخدام2
عکس
فیلم