آخرین قیمت خودروهای داخلی

به گزارش اکوتیتر، بازار خودرو در هفته گذشته همراه و همزمان با افزایش قیمت ارز، در مسیر صعودی حرکت کرد، اما در پایان هفته با فروکش کردن تب دلار و ریزشی شدن قیمت‌ها، قیمت خودرو نیز اندکی وارد فاز نزولی شد.

کارشناسان و تحلیلگران بازار خودرو اعتقاد دارند در صورتی که کاهش قیمت ارز در بازار ادامه داشته باشد، احتمال کاهش قیمت خودرو در روزهای آینده نیز می‌رود.

گزارش‌های میدانی حاکی از آن است که طی یک هفته گذشته با وجود این‌که پراید۱۱۱ قیمت ۳۴۰ میلیون تومان در بازار را تجربه کرد، اما در نهایت عقبگرد کرده و هم‌اکنون در بازار ۳۲۰ میلیون تومان قیمت دارد. پراید۱۳۱ نیز در هفته گذشته با قیمت ۳۱۰ میلیون تومان به فروش رفت. اما قیمت پراید۱۵۱ در حدود ۵ میلیون تومان بالا رفت و به ۳۱۰میلیون تومان رسید.

در میان مدل‌های پژو، پژو۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۱ که در ابتدای هفته ۵۵۵ میلیون تومان قیمت داشت، با رشد ۱۰۰ میلیون تومانی، ۶۵۵ میلیون تومان قیمت پیدا کرد. پژو۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ نیز با رشد حدود ۹۰ میلیون تومانی، به قیمت ۶۱۰ میلیون تومان رسید. اما قیمت پژو۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ در حدود ۸۰ میلیون افزایش قیمت را تجربه کرده و به ۶۵۰ میلیون تومان رسید.

در این میان، پژو۲۰۷ MC اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ در بازار خودرو ۹۴۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است؛ این خودرو یک هفته قبل ۱۳۰ میلیون تومان ارزان‌تر بود. پژو۲۰۷ پانوراما اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ هم که در حال حاضر در بازار خودرو یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت دارد، یک هفته قبل ۶۰ میلیون تومان ارزان‌تر بود.

پژو۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز رشد ۶۵ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده و در بازار ۷۵۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. اما پژوپارس اتوماتیک نیز در بازار ۶۹۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

بنا به این گزارش، روند بازار خودرو حاکی از آن است که تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ طی یک هفته گذشته رشدی در حدود ۱۲۰ میلیون تومانی را تجربه کرده و به یک میلیارد تومان رسیده است. تارا دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ هم در بازار به قیمت ۷۹۰ میلیون تومان به فروش می‌رود و این در حالی است که این خودرو یک هفته قبل ۱۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر بود.

تیبا صندوق‌دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ که هم‌اکنون در بازار خودرو ۳۸۰ میلیون قیمت دارد، ۱۰ روز قبل در بازار ۳۵ میلیون تومان ارزان‌تر بود. تیبا هاج‌بک EX مدل ۱۴۰۱ نیز در بازار ۴۰ میلیون تومان گران شده و به ۳۹۰ میلیون تومان رسیده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که دناپلاس اتوماتیک توربو مدل ۱۴۰۱ که در حال حاضر ۹۳۰ میلیون تومان در بازار قیمت پیدا کرده، یک هفته قبل ۷۰ میلیون تومان ارزان‌تر بود. دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز ۶۰ میلیون تومان افزایش قیمت را طی یک هفته گذشته تجربه کرده و به ۷۲۰ میلیون تومان رسیده است. راناپلاس مدل ۱۴۰۱ نیز ۸۵ میلیون تومان گران شده و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. اما ساینا S دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ در بازار با افزایشی در حدود ۴۵ میلیون تومانی، ۳۹۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

بنا به این گزارش، کوییک R پلاس با رشدی ۴۰ میلیون تومانی، در بازار ۵۰۰ میلیون تومان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سازندگان گوشی های هوشمند در MWC 2023 به دنبال راهی برای پیشرفت بودند

ش اسفند 13 , 1401
البته کاهش سرعت در فروش اجتناب ناپذیر بود. هیچ چیز برای همیشه داغ نمی ماند – به خصوص در این صنعت. براساس استانداردهای فناوری، گوشی‌های هوشمند عملکرد خوبی داشته‌اند، اما در چند سال گذشته، سازندگان دستگاه‌ها به دنبال راهی برای کمک به کاهش روند فروش بوده‌اند. ورود 5G مهلت خوبی […]

شاید برای شما جالب باشد

دسترسی های سریع