دستگیری ۵۵۶ متهم در ۴۸ ساعت گذشته

رئیس پلیس امنیت اقتصادی کشور از دستگیری ۵۵۶ متهم اقتصادی طی ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش اکوتیتر و به نقل از خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی در جلسه قرارگاه نوروزی امین پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اینکه در ایام تعطیلات نوروزی ماموران پلیس امنیت اقتصادی کشور با توانی مضاعف درانجام وظایف و ماموریت‌های ذاتی خود، اظهار داشت: در حوزه پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی (احتکار، اخلال در نظام اقتصادی، زمین خواری و …) و پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز(سوخت و فرآورده های نفتی، دام سبک و سنگین و…) ماموران موفق به کشف انواع جرایم شدند.

وی در ادامه از تشکیل 594 پرونده جرایم اقتصادی و دستگیری 556 متهم و همچنین معرفی آنان به مراجع قضائی خبر داد و افزود: ارزش کشفیات ذکر شده طی 48 ساعت گذشته برابر نظر کارشناسان مربوطه دو هزار و67 میلیارد ریال تعیین شده است.

سردار رحیمی با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری”مدظله العالی” یادآور شد: در حوزه قاچاق کالا و ارز کماکان برخورد قاطعانه با قاچاق سازمان یافته و دانه درشت ها در دستور کار این پلیس قرار دارد.

این مقام ارشد انتظامی در خاتمه از کلیه همکاران صمیمانه قدردانی نمود و خاطرنشان کرد: پلیس امنیت اقتصادی در سراسر کشور همواره با تلاش های شبانه روزی خود با قاچاقچیان و مفسدان اقتصادی مقابله می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مهمترین خطرها برای دنیای فناوری در سال 2023

ش فروردین 12 , 1402
تحلیلگران می گویند رکود اقتصادی بزرگترین خطر کلان جهان فناوری در سال 2023 خواهد بود. رکود اقتصادی به دنبال خطرات «رقابت آمریکا علیه چین» و «بحران انرژی» اتفاق می افتد. این احساس وجود دارد که صنعت فناوری در هوس عواملی است که نمی تواند کنترل کند، زیرا بیشتر مسائل به […]

شاید برای شما جالب باشد

دسترسی های سریع