توکن FEG چیست؟

داده های زنجیره ای نشان می دهد که FEG Token – یک پروژه DeFi بیش از حد زیر قیمت – در حال افزایش است! آیا افزایش نقدینگی و دارندگان پروژه می تواند شروع یک روند صعودی جدید باشد؟ با بررسی اکوسیستم کریپتو FEG و چگونگی دانستن زمان خرید در آن، با ما همراه باشید!

FEG Token یک تغییر نام تجاری از پروژه موجود DeFi “Feed Every Gorilla” (FEG) است که در سال 2021 راه اندازی شد. همچنین شایان ذکر است که پروژه “قدیمی” (قبل از تغییر نام تجاری) FEGex را ایجاد کرد. آن صرافی از یک سوء استفاده متضرر شد که منجر به از دست رفتن کامل وجوه LP شد. در پاسخ به این سوء استفاده، تیم FEG متعهد شد که به پروژه های آسیب دیده کمک کند.

این تغییر نام بیشتر یک “شات دوم” برای تیم FEG است. به این ترتیب، در مارس 2023، این پروژه نه تنها تغییر نام داد، بلکه توکن FEG نیز به یک قرارداد هوشمند جدید منتقل شد. این مهاجرت بر توکنومیک این پروژه تأثیر گذاشت و ممکن است آن را به عنوان یک پروژه جدید در نظر بگیریم. با این حال، شبکه های اجتماعی پروژه و تیم پشت آن یکسان هستند.

اگر چند توکن FEG قدیمی دارید و می خواهید مهاجرت کنید، باید از “fegtoken.com” دیدن کنید و ابزار مهاجرت پروژه را راه اندازی کنید:
وب سایت جدید پروژه FEG Token بیان می کند که هدف آن ایجاد یک اکوسیستم و درآمد غیرفعال حول یک توکن حاکمیتی است. این پروژه از کاربران دعوت می‌کند تا دارایی‌های رمزنگاری شده را با استفاده از پلتفرم سفارش محدود FTW غیرحضوری، همتا به همتا (P2P) معامله کنند.

با معامله دارایی‌های رمزنگاری شده با FTW، FEG Token ادعا می‌کند که کاربران می‌توانند با توکن حاکمیتی با پشتوانه دارایی، درآمد غیرفعالی کسب کنند.

علاوه بر این، این پروژه از وب سایت جدید خود برای نشان دادن تکامل اکوسیستم FEG استفاده می کند. مورد دوم در نهایت قرار است شامل موارد زیر باشد:

FEG SmartDeFi (توکن جدید در حال حاضر فعال است، هنوز شرط بندی نشده است)
SmartDeFi (هنوز فعال نشده است)
FTW (هنوز زنده نیست)
جمع کننده (هنوز فعال نشده است)
کیف پول گرافن (هنوز فعال نشده است)
Deployer (هنوز فعال نشده است)

می توانید جزئیات بیشتر در مورد سه ویژگی اصلی را در بخش های فرعی زیر بیابید. در مورد زمان‌بندی مورد انتظار برای زمان انتظار این ویژگی‌ها، به نقشه راه ارزهای دیجیتال FEG نگاهی بیندازید:

FEG SmartDeFi – توکن و سهام جدید FEG

ایده پشت رمزنگاری جدید FEG ایجاد یک توکن یکپارچه با کاربرد بیشتر بود.

تیم FEG می‌خواهد اطمینان حاصل کند که این توکن برای حمایت از دارایی و وام بدون بهره استفاده می‌شود. بنابراین، یکی از عملکردهای اصلی FEG SmartDeFi، ویژگی سهامداری توکن FEG است. به گفته تیم FEG، توکن جدید توکنومیکس را بهبود بخشیده است که با نیازهای پروژه جدید همخوانی دارد.

با نگاهی به نقشه راه بالا، می توانید انتظار داشته باشید که FEG staking در سه ماهه دوم سال 2023 منتشر شود.

SmartDeFi – لانچ پد کاملاً حسابرسی شده

طبق گفته “fegtoken.com”، SmartDeFi یک لانچ پد کاملاً حسابرسی شده خواهد بود که به هر کسی امکان می دهد یک ارز دیجیتال ایجاد کند. از طریق FEG SmartDeFi Deployer، سایر پروژه‌ها می‌توانند توکن‌های رمزنگاری را ایجاد کنند که دارای پشتوانه هستند. قرار است این پشتوانه دارایی منجر به یک حداقل ارزش پایه در حال افزایش و یک پروتکل وام دهی جدید شود: SmartLend. دومی باید اجازه وام های بدون بهره را بدهد که در مقابل استخر حمایتی گرفته می شود.

گذشته از استفاده از SmartDeFi برای ضرب کردن توکن‌ها، مستندات FEG Token توضیح می‌دهد که این لان‌پد به پروژه‌ها اجازه می‌دهد تا پیش‌فروش، راه‌اندازی، و ایجاد یک پروتکل استیک برای توکن‌های ضرب شده بسازند. علاوه بر این، کاربران SmartDeFi باید بتوانند همه این کارها را با چند کلیک انجام دهند.

لانچ پد SmartDeFi برای ایجاد توکن رمزنگاری جدید FEG استفاده شد که اکنون در اتریوم و زنجیره BNB موجود است. اینها همچنین دو شبکه ای هستند که پروژه های دیگر در ابتدا باید روی آنها تمرکز کنند. با این حال، این تیم قصد دارد اکوسیستم FEG را در سایر زنجیره های سازگار با EVM گسترش دهد.

از کیف پول (FTW) – پلتفرم سفارش با محدودیت غیر حضانت P2P

FTW یا “From The Wallet” یک پلت فرم معاملاتی سفارش محدود است که تیم FEG Token قصد دارد در سه ماهه سوم سال 2023 راه اندازی کند. FTW قرار است به کاربران اجازه دهد مستقیماً از کیف پول Web3 خود به سایر کاربران (P2P) تجارت کنند. به این ترتیب، کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال یا NFT خود را در طول فرآیند معاملاتی حفظ کنند.

اگر می‌خواهید عمیق‌تر در SmartDeFi، FTW و سایر ویژگی‌های آینده اکوسیستم رمزنگاری FEG غواصی کنید، حتماً از مستندات پروژه دیدن کنید.

نحوه خرید FEG

روش های مختلفی برای خرید FEG وجود دارد. به هر حال، توکن روی اتریوم و زنجیره BNB به صورت زنده است. اگر ترجیح می دهید از صرافی های غیرمتمرکز (DEX) استفاده کنید، می توانید FEG را در PancakeSwap (BNB Chain) یا Uniswap (Ethereum) خریداری کنید. در این صورت، یا به مقداری ETH پیچیده شده (wETH) یا BNB پیچیده شده (wBNB) نیاز خواهید داشت.

از سوی دیگر، برخی از صرافی های متمرکز (CEX) نیز وجود دارند که این آلتکوین را ارائه می دهند، از جمله Gate.io، BitMart و BKEX.

آیا توکن FEG یک سرمایه گذاری خوب است؟

بر اساس آخرین جستجوی ما، این توکن در حال افزایش سرعت در زنجیره است. با این حال، در حالی که معیارها برخی اقدامات مثبت را نشان می‌دهند، نگاه کردن به اعداد در بازه‌های زمانی پایین‌تر، روشن می‌کند که آیا FEG Token سرمایه‌گذاری خوبی است یا خیر:

نمودار بالا نشان می دهد که پس از عرضه سکه جدید FEG، قیمت آن کمی بیش از 20 درصد کاهش یافت. سپس، توکن برای افزایش 60٪ افزایش یافت. با این حال، از زمانی که FEG آخرین قیمت 0.000931 دلار بود، قیمت به پایین‌تر از پایین‌ترین سطح قبلی یعنی 0.0005765 دلار کاهش یافت و همچنان پایین‌تر از آن سطح است. آخرین رالی 30% به علاوه ممکن است نشان دهد که توکن برای تغییر روند آماده است. با این حال، برای یک تحلیل فنی قابل اعتمادتر (TA)، فقط داده های کافی وجود ندارد.

آینده ارز فگ ، آیا FEG می تواند به 1 دلار برسد؟

هر زمان که ما در مورد پیش بینی قیمت صقیمحبت می کنیم، باید در نظر داشته باشید که آنها حدس و گمان های خالص هستند.

با این حال، در مورد FEG، ما در واقع می‌توانیم به ارزش بازار ATH (بالای تمام دوران) نشانه FEG قدیمی نگاه کنیم: 310 میلیون دلار. بنابراین، اگر روند صعودی بعدی همان قدردانی را از FEG نشان دهد که دوره قبل انجام داد، قیمت توکن به 0.0062 دلار خواهد رسید (اگر کل عرضه FEG در 50 میلیارد باقی بماند).

اگر پروژه دوباره متولد شده FEG Token موفق شود، قیمت 0.0062 دلار در روند صعودی آینده بسیار واقعی است.

با این حال، اگر می‌خواهید حتی بیشتر حدس بزنید، می‌توانید سقف بازار ATH پروژه‌های پیشرو DeFi را در نظر بگیرید. دومی حدود 30 میلیارد دلار است. در آن صورت، قیمت FEG 0.6 دلار برای هر توکن خواهد بود.

بنابراین، اگر FEG به یکی از پروژه‌های پیشرو DeFi تبدیل شود، و اگر گاوهای آتی اجرا شوند، ATH‌های جدیدی را تنظیم کنند، از نظر تئوری امتیاز قیمت 1 دلاری امکان‌پذیر است. این بدان معناست که قیمت ارز FEG تقریباً 2000 برابر از سطح فعلی خود افزایش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بیوک لاکراس؛ از اسناد روابط دوستانه چین و آمریکا در صنعت خودرو!

ش اردیبهشت 9 , 1402
بیوک یکی از فعال ترین برندهای خارجی در بازار خودروی چین است. در جدیدترین رویداد مرتبط با بیوک، سدان 4درب لاکراس روی خط رسانه ها قرار گرفته است. فروش برند بیوک تا اندازه ای در بازار چین تضمین شده و موفق بوده که فایل محصولات اختصاصی فقط برای این کشور […]

شاید برای شما جالب باشد

دسترسی های سریع